Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej

Pojazdy uprzywilejowane kursy Kurs na prowadzenie karetek pogotowia Kurs uzupełniający dla kierowców
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
17 marca, 2017
Usuwanie owłosienia na całe życie Depilacja laserowa Toruń Depilacja
Zalety nowoczesnej depilacji laserowej
21 marca, 2017
Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Współcześnie dzięki medycynie estetycznej mamy szansę w przystępny, ale czasem niezmiernie drogi sposób, walczyć z wadami ciała. Wypełnianie zmarszczek, leczenie blizn, aktywne redukowanie tkanki tłuszczowej, korygowanie ust czy neutralizowanie cieni pod oczami – to jedynie niektóre z grona niezwykłych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki rewolucyjnym technikom mamy szansę efektywnie walczyć z oznakami mijającego czasu, nadwagą, a nawet bruksizmem. Ludzi nieprzerwanie interesuje wątek wiecznej młodości i pięknego ciała. Jakie więc zabiegi wymyśliła dla nas medycyna estetyczna?

Mobilizowanie naturalnych procesów odbudowy skóry

Jednym z atrakcyjniejszych środków z działu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu polepsza się zwartość skóry oraz jej sprężystość. Blizny i nierówny koloryt po kilku wizytach rzeczywiście znikają bez śladu. Osoby, które planują polepszyć kondycję skóry, wyrównać jej kolor i zredukować zmarszczki, z całą pewnością będą usatysfakcjonowane. Na rezultaty w sumie nie trzeba albowiem miesiącami czekać. Stymulacja głębokich powierzchni skóry sprawia zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny. Kuracja Dermapen spełnia oczekiwania w kompleksowym redukowaniu łysienia, redukcji blizn pozabiegowych i korekcie widoczności rozstępów. Podczas sesji skóra jest przerywana, zaś do skóry właściwej przedostają się mieszanki aktywne, m in. osocze bogatopłytkowe. Komórki skóry są stymulowane do głębokiej odbudowy.

Medycyna estetyczna w walce z otyłością

Zbyt szybkie tempo życia, picie dużej ilości kawy, melancholia oraz kilkanaście innych składników oddziałuje na pojawienie się niepożądanych kilogramów. Trzeba śmiało oznajmić, iż nadwaga jest wielkim problemem XXI wieku. To nie wyłącznie dylemat natury estetycznej, lecz w pierwszej kolejności choroba. Ciało pobiera wyjątkowo kaloryczne posiłki oraz nie jest w stanie ich w pełni zagospodarować. Co zrobić ze zbytecznymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna przechowywać tkankę tłuszczową pod powierzchnią skóry, a jeżeli jest jej już za dużo, zaczynamy mieć kłopoty z oddychaniem, wchodzeniem po schodach itp. Forma fizyczna bardzo się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła vis-a-vis takim problemom, zaś naukowcom udało się stworzyć kilkanaście zabiegów, które mają na celu zredukowanie nagromadzonej tkanki lipidowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical lub Maximus TriLipo.

Bezinwazyjne wyszczuplanie ciała

Jeśli planujemy pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej, brzydkich grudek pod skórą i wymodelować ciało, to wspaniałe rezultaty zaraz po kilku wizytach daje Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest uzbrojone w dwie fachowe głowice. Skuteczność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, które docierają w głąb ciała oraz rozbijają tkankę lipidową. Druga głowica jest wykorzystywana na potrzeby drenażu limfatycznego, co oznacza, że odłączone komórki lipidowe zmierzają poprzez limfę do wątroby, a w rezultacie są wydalone z organizmu. Ta pionierska technologia wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ludzkim organizmie. Zabieg jest bezbolesny, niezawodny oraz w ogóle nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi chirurgicznych. Na jakie rezultaty możemy liczyć? Tak naprawdę po pierwszej wizycie można stracić około 2-4 cm w obszarze ciała. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty należy zrealizować od 4 do 6 terapii, stosować racjonalną dietę oraz spożywać około 2 litry wody bez gazu dziennie. Po sesji czasem może dać się zauważyć zaróżowienie skóry, które przechodzi jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Maximus – urządzenie do zadań specjalnych

Otrzymanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z utratą zbędnych kilogramów. Kanały telewizyjne, w których znajdują się osoby z otyłością, krótko mówiąc nie udostępniają nam co tak naprawdę ma miejsce ze skórą. Natomiast rzeczywistość jest taka, iż traci ona jędrność, tworzą się wrzecionowate blizny, a od czasu do czasu spore obszary opadłej skóry (często na brzuchu). Zamiast drastycznej kuracji należałoby skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można polepszyć profil sylwetki i równocześnie zatroszczyć się o skórę. Dokładna mobilizacja naskórka, skóry właściwej oraz mięśni ogranicza liczbę komórek tłuszczowych, poprawia sprężystość skóry, ma działanie odmładzające, reguluje krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg musimy najczęściej powtórzyć od 3 do 4 razy, by osiągnąć zadowalające efekty. Wdraża się je w odstępach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki owemu urządzeniu można także usuwać zmarszczki wokół ust i kształtować owal twarzy. Tu kosmetyczka zastosuje niewielką głowicę, która dobrze uderzy w źródło problemu. Zaraz po pierwszej sesji daje się spostrzec zredukowanie zmarszczek i dobrze zauważalne policzki. Jeśli zamierzamy osiągnąć spektakularny wynik w niezwykle szybkim czasie, możemy wypróbować 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą potrafi towarzyszyć nam wrażenie ciężkości nóg i opuchnięcia. Niniejsza dolegliwość jest powszechnie ignorowana w sondażu z lekarzem bądź kosmetyczką (przed kuracją). A jednak możemy się wyzwolić także od tego problemu. Dzięki Endermologii LPG albo kuracji Icoone z pewnością poprawi się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na niwelowaniu płynów tkankowych oraz polepszeniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Dużo więcej informacji zdobędziesz tutaj – Medycyna estetyczna

Komentarze są wyłączone.