Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

agencja reklamowa projektowanie stron www pozycjonowanie toruń
Strony internetowe – co teraz jest modne?
Kwiecień 12, 2017
prawnik toruń adwokat toruń dziedziczenie spadku
Spadek podlegający opodatkowaniu – prawnik radzi
Kwiecień 16, 2017
wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Dzięki telebimom impreza nabierze odpowiedniego charakteru

W dzisiejszych czasach każda poważniejsza impreza musi posiadać dobrą scenerię audiowizualną. Rejony, w jakich priorytetowe są: obraz, muzyka i oświetlenie, bez dwóch zdań powinniśmy zamontować nowoczesne – i absolutnie dobrej klasy – akcesorium transmisyjne. Specjalność rozrywkowa jest specjalnością nadzwyczaj trudną, gdyż każdy jednorazowy występ lub wydarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić wymagania większości uczestników. Tutaj oczywiście oczekują oni co rusz na niezwykłe przedstawienie bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to dziś daleko zaawansowane i wydajne akcesoria, za pomocą których mamy możliwość podczas imprezy grupowej puszczać różnorakie materiały, przykładowo treści promocyjne fundatorów. Tego rodzaju wyświetlacze wykorzystuje się jako scenerię spotkań komercyjnych, podczas prezentowania mody dla Pań i Panów, naradach i festiwalach. Zazwyczaj można je ujrzeć w galeriach, muzeach i salach sportowych. Mają możliwość spełniać funkcję centralną (tak jak na występach gwiazd muzyki) lub jako otoczenie (m. in. w przypadku meczy hokeja na lodzie). Jeszcze jednym chwytem na zastosowanie telebimów jest umieszczenie ich w strefie publicznej do pokazywania reklam lub codziennych informacji, np. pogody i godziny.

Warto jasno powiedzieć, że nie trzeba wkładać osobistych zasobów finansowych w tak wartościowy „dobytek marketingowy”. Od jakiegoś czasu nawet wielkie przedsiębiorstwa czerpią z wynajmu telebimów, gdyż – zwykle w pakiecie – zyskują pomoc techniczną, m. in. do postawienia wszystkich podzespołów przed wydarzeniem czy jego rozmontowanie niedługo po nim. Za sprawą mobilnej budowy wyświetlacze można w łatwy sposób przetransportować w te lokalizacje, gdzie są akurat nieodzowne. Przeważająca część przedsiębiorstw, jakie fachowo zajmują się instalacją i serwisem telebimów, mogą wykonać tę czynność w nieomalże godzinę. Można także śmiało ustawić kąt nachylenia ekranu, a także obracać nim naokoło własnej osi.

Na jakie wydarzenia można wynająć telebim?

Telebim do wynajęcia – ponieważ taka formułą niejednokrotnie na wielu stronach internetowych określa się wyświetlacze, które oferują przeróżne przedsiębiorstwa – doskonale spełnią oczekiwania na konferencjach. Nieraz transmisja nie jest w stanie dotrzeć do wszystkich obserwatorów (niewykonalne jest skumulowanie ich w określonym obszarze), natomiast wyświetlacze ledowe efektywnie zmniejszają ów dylemat. Prócz tego wszyscy uczestnicy mają możliwość aktywnie brać udział w rozmowie, zatem na żywo kierować pytania.

Występy i akcje plenerowe, np. festiwale, to kolejne zdarzenia, na których muszą koniecznie być ustawione ekrany LED. Komunikat powinien „dolecieć” do setek gości oraz w sumie nie musi być skumulowany w głównym obszarze. Niejednokrotnie oprócz jednego centralnego telebimu instaluje się kilka niezależnych w wielorakich obszarach miasta, które zajmują dodatkowych zainteresowanych. Często owym zdarzeniem będzie noc kabaretowa, zaś częstokroć występ wybitnego zespołu. W przypadku kabaretów owszem powinny zdać egzamin dwa rozstawione po bokach telebimy, na których będą skupiać się uczestnicy imprezy z najodleglejszych stref miasta. Jeśli chodzi o koncerty nieunikniona jest profesjonalna oprawa, która opiera się na ulokowaniu najlepszej jakości sprzętu nagłaśniającego, podświetlenia, efektów estradowych (przykładowo laserów).

Telebimy na co dzień

Wyświetlacze ledowe są znakomitym pomysłem nie tylko na ogromne widowiska, które gromadzą setki lub tysiące widzów. Widzi się je każdego dnia, np. w restauracjach bądź ogródkach piwnych. Te osoby, które z któregokolwiek względu w ogóle nie mają sposobności zawitać w innym mieście na zaskakującym zdarzeniu sportowym, powinny bez problemu rozgościć się w tzw. „strefie kibica” i spozierać na relację z meczu drogiej drużyny. Widzowie mogą więc liczyć na najwyższą klasę transmitowanego obrazu oraz ogromne emocje. Naturalnie firmy, które wypożyczają takie telebimy, oferują również zadaszoną scenkę, ławostoły, wyżywienie dla gości i mnóstwo dodatkowych rozrywek.

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie telebimu?

Jeśli pragniemy zakupić telebim, to cena będzie wahać się plus minus od kilkunastu tysięcy do 50 tys. złotych. Odpowiedniej jakości, wielkie telebimy będą kosztować od 50.000 zł w górę. Z pewnością bardziej opłaca się wydzierżawić telebim (zwłaszcza, jeżeli widowisko będzie posiadało charakter epizodyczny). Od razu po wprowadzeniu w wyszukiwarkę, m. in. zwrotu „telebim wynajem”, można zaobserwować, że ceny „dzierżawy” telebimu w typie sportowym zaczynają się w przybliżeniu od niecałych stu złotych za 24 godziny. Wszystko tak naprawdę jest zależne od przeglądanej propozycji (oraz sumy wypożyczonych telebimów), a także zakresu postępowania wybranej firmy.

Jeżeli zaintrygował Cię powyższy tekst i chcesz wiedzieć o wiele więcej o scenerii audio-wizualnej na najprzeróżniejsze zdarzenia, wejdź w link obok – Wynajem Telebimów cena – a za pewne odszukasz to, czego akurat wypatrujesz.

Komentarze są wyłączone.