Wynajem Autokarów – jak wynająć

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus
Depilacja laserem medycznym
23 marca, 2019
Ortodonta - aparat ortodontyczny Toruń cena - Ortodoncja
Klinika ortodontyczna
1 sierpnia, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena

Współcześnie autokary cechują się wysoką jakością, w stosunku do potrzeb klientów. Najnowsze autokary wyposażone są w wiele udogodnień oddziałujących na komfort podróży.

Autokary mają w standardzie ergonomiczne fotele, klimatyzację i toaletę. Zwykle dostępny jest także barek oraz telewizor. Kolejnymi udogodnieniami są indywidualne nawiewy powietrza i oświetlenie, gniazdko, port USB oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

AUTOKAR W PODRÓŻY

Autokary obsługują przede wszystkim wycieczki krajowe oraz zagraniczne. Wiele z nich wiąże się z wielogodzinną jazdą, ze względu na to autokary przystosowuje się z troską o wygodę pasażerów. Autokary w Polsce mają doskonałe dalekobieżne połączenia w kraju, a także kursują po Europie wschodniej oraz zachodniej. W trakcie dalekich tras urządzane są również postoje. Dzięki nim pasażerowie mogą na chwilę wyjść, rozprostować nogi, zaczerpnąć powietrza, udać się za potrzebą lub zjeść.

Aby zapewnić stu procentowy komfort w w podróży możliwa jest obecność pilota, który zadba o pasażerów, a w trakcie podróży opowie o mijanych miejscach.

WYNAJEM AUTOKARÓW

Wycieczki zagraniczne czy krajowe to nie jedyny cel autokarów. Przewoźnicy oferują możliwość wynajmu autokaru na wyjątkową okazję. Sprawdzają się w potrzebie przewiezienia większej liczby osób. Wynajem spełni oczekiwania w przypadku imprez okolicznościowych, takich jak wesela, czy wyjazdy rekreacyjne. Dużym popytem cieszą się również przy planowaniu delegacji biznesowych. Wynajem autokaru to również dobry transport wycieczek szkolnych, na kolonie i dla grup sportowych.

BEZPIECZNY AUTOKAR Z DOŚWIADCZONYM KIEROWCĄ

Najważniejszą cechą, na którą stawia wynajem autokarów jest bezpieczeństwo. Każdego roku utrzymuje się dbałość o sprawność, pojazdów oraz planuje się inwestycje zakupu nowego taboru autokarów. Utrzymanie stosunkowo nowych pojazdów zapewnia przyjemność podróżowania.

Istotną zaletą jest to, że wynajem autokaru, to również wynajem kierowcy. Każdy z nich jest wysoko wykwalifikowanym pracownikiem, a ich kompetencje popierają okresowe testy. Istotne są także realizowane badania zdrowotne, dopuszczające do wykonywania pracy. Selekcję właściwej kadry dogląda wybrany kierownik transportu. Oznacza to możliwość wysokiej standaryzacji obsługi klientów, a wynajem autokaru, kojarzył się z najwyższą klasą.

Żeby podróż przebiegała sprawnie i bezpiecznie autokary posiadają wyznaczoną przepisami liczbę kierowców. W ciągu długich tras, kierowcy się zamieniają i dbają o osobisty wypoczynek, by móc w pełni świadomie kierować autokarem. Doświadczenie pracowników przekłada się na doskonałą orientację w terenie i wiedzę na temat zamiennych tras, co wpływa na bezproblemową podróżą.

Nowoczesna technologia wpływa na większą dostępność. Nie opiera się już tylko na kupowaniu biletu, czy wynajmu autokaru online, ale również śledzenia autokarów za pomocą GPS. To także jest elementem poprawy bezpieczeństwa.

JAK DOBRZE WBRAĆ AUTOKAR

?

Wybór autokaru powinien zależeć od specyfiki wyjazdu, ilości godzin lub dni i liczby osób. Najprostszym przelicznikiem jest ilość miejsc. W przypadku autokarów wysokopokładowych ich ilość waha się od 34 do 64 miejsc. Autokar niskopokładowy pomieści od 16 do 30 siedzeń. Oferowany jest także wynajem busów na wyjazdy z liczbą do 10 pasażerów. Największe autokary piętrowe (od 72 do nawet 94 miejsc) jeżdżą zazwyczaj w dalekie trasy.

Dobrze również sprawdzić, jaki jest stan stan techniczny pojazdu. Dokumenty związane z dopuszczeniem autobusu do jazdy, są ogólnodostępne. Nie zaszkodzi też rozeznać się, czy ma wszelkie niezbędne elementy wyposażenia przykładowo apteczkę i gaśnicę.

Przydatne mogą okazać się także opinie poprzednich klientów, zamieszczane w internecie.

CENA NAJMU AUTOKARU

Tak jak w przypadku wyboru autokaru, cena za wynajem oparty jest o kilka czynników. Do rozmiaru autokaru trzeba dodać takie składniki jak liczba kilometrów, miejsce podstawienia autokaru, trasa z uwzględnieniem punktów noclegowych oraz czas pracy kierowcy. Trzeba pamiętać o zabezpieczeniu drobnych wydatków jak płatne parkingi czy opłaty za autostrady. Oczywiście można także liczyć na rabaty. W branży turystycznej najlepsze oferty dotyczą podróży planowanych z wyprzedzeniem. Wczesna rezerwacja pomaga wydajniej zaplanować podróż. Na zniżki mogą też liczyć stali klienci. Częste korzystanie z usług tych samych firm, wpływa na możliwość negocjacji cen.

Przewozy autokarowe Toruń

Komentarze są wyłączone.