Depilacja laserem medycznym

Haluksy – jak zapobiegać? Kiedy zastosować leczenie zachowawcze a kiedy operować?
23 marca, 2019
przewozy autokarowe Toruń wynajem autokarów cena
Wynajem Autokarów – jak wynająć
1 sierpnia, 2019
Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Depilacja laserowa Toruń - Usuwanie owłosienia laserem medyczny palomar Vectus

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Już niedługo pożegnamy zimowe, grube ubrania. Noc staje się coraz krótsza i niedługo pojawią się pierwsze przebiśniegi. Jest to też właściwy czas na pielęgnację skóry. Przez zimowe miesiące nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, dlatego jest to najwłaściwszy okres na depilację laserową.

 Zanim przyjdziesz na zabieg

Do depilacji trzeba się odpowiednio przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem należy zrezygnować z pozbywania się niechcianych włosków depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. W tym czasie można stosować jedynie maszynki do golenia. W naszej strefie klimatycznej muśnięta słońcem skóra od listopada do kwietnia nam nie grozi, niewielu pamięta o tym, że pożegnać trzeba też samoopalacze. Cztery tygodnie przed zabiegiem należy przestać stosować kremów z retinolem.

W dniu zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Powinno się także wstrzymać się od stosowania kremów. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Obecnie najlepszym laserem jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Przez to zabieg depilacji laserowej jest bardziej skuteczny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

To ile czasu trzeba poświęcić na zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji partii ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Jeżeli zależy nam na 100% skuteczności konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Jednak między sesjami należy zastosować około miesięczne przerwy. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, średnio wystarczają cztery sesje.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyjścia na basen nie są polecane. Na jakiś czas wstrzymać się przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten upiększający wpływ na wygląd skóry, po laserowym usunięciu owłosienia może podrażniać. Przez miesiąc po depilacji laserowej należy całkowicie odłożyć kąpiele słoneczne.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy moment na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma wiele plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym efekcie i bezpieczeństwie skóry.

Bezpieczna metoda depilacji

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika w skórze, który umożliwia niezwykle precyzyjnie dobrać moc lasera do indywidualnego typu skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zmarginalizowane zostało ryzyko poparzeń . W przypadku starszych urządzeń zdarzają się poparzenia skóry.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Kiedyś, na depilację laserową należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów wyposażonych w duże soczewki depilacja przebiega bardzo sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje zaledwie kilka minut.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda depilacji . Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie.

Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący. Dzięki temu depilacja laserowa jest praktycznie bezbolesna. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii jest gwarancją bezpieczeństwa , ale też trwałości i szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Najskuteczniejsza metoda depilacji- depilacja laserowa

Wiosną powinniśmy zatroszczyć się o stan naszej skóry i przygotować ją na lato. Należy pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu, gdyż morzy oraz przesuszone, ciepłe pomieszczenia źle wpływają na to, jak wygląda nasza skóra. Wiosna, to także dobry czas na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, zaleca się wykonać kilka serii, aby cieszyć się idealnie gładkim ciałem.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala trwale usunąć włoski i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, należy wybrać gabinet z najlepszym sprzętem oraz dobrze przeszkolonym personelem. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Palomar Vectus ma także nowoczesny system chłodzenia, który poprawia komfort zabiegu. Dużym plusem są także dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Trzy miesiące przed zabiegiem nie powinno się usuwać włosków w sposób mechaniczny – . Wykazane jest używanie w tym czasie jednorazowej maszynki do golenia oraz pianki. Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest ciąża. Po zabiegu przez jakiś czas nie powinno się zażywać kąpieli słonecznych.

Warto zaplanować zabiegi depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką i piękną skórą. Jest to jedyna metoda, która gwarantuje trwały efekt.

Depilacja Toruń

Komentarze są wyłączone.