Strzyżenie na gorąco? Tylko u sprawdzonego stylisty fryzur!

biuro rachunkowe toruń księgowość prowadzenie ewidencji
Jak wygląda praca w księgowości?
21 kwietnia, 2017
bezpieczne pozycjonowanie pozycjonowanie stron toruń pozycjonowanie sklepów
Wyprzedzanie konkurencji dzięki profesjonalnemu pozycjonowaniu stron
22 kwietnia, 2017

Zdrowo wyglądające i zadbane włosy to marzenie niezliczonej liczby ludzi, lecz urzeczywistnienie tej wizji w większości przypadków jest wykluczone, gdyż utrzymanie włosów w idealnej kondycji to kwestia dużego wysiłku oraz poświęcenia wielu godzin, na co nie każdy może sobie pozwolić. Szczęśliwie obecnie kłopot ze zniszczonymi włosami mamy możliwość rozwiązać i to z pomocą jednego zabiegu fryzjerskiego. A przepisem na natychmiastową zmianę wyglądu włosów są… gorące nożyczki.

Dawne sposoby strzyżenia na gorąco

Być może niektórych zszokuje fakt, że początkowo zabieg strzyżenia na gorąco realizowano przy pomocy… świeczek. Oczywiście efekty takich zabiegów fryzjerskich były mizerne, a przypalanie włosów nierzadko kończyło się całkowitym ich spaleniem.

O tym, że znaczna temperatura może mieć dobroczynny wpływ na włosy, wiemy nie od dzisiaj. Już przed wieloma laty potwierdzono, że dzięki odpowiedniej temperaturze rzeczywiste jest domknięcie powłoki włosa, a co za tym idzie włos jest ochroniony przed niekorzystnymi działaniami i odzyskuje właściwy wygląd.

Gorące nożyczki Thermocut

Dzisiaj z pewnością nikt nie korzysta z metody podpalania by naprawić stan włosów. Szczególnie że od w tym momencie w studio stylizacji fryzur wprowadzono unikalne gorące nożyce marki Jaguar Thermocut, które umożliwiają natychmiast przywrócić zaniedbanym włosom naturalny wygląd bez ryzyka, że zabieg przyczyni się do pogorszenia sytuacji.

Wyjątkowość nożyczek Thermocut

Marka Jaguar Thermocut opracowała jedyne w swoim rodzaju gorące nożyce, które sprawiają, że rezultaty cięcia na gorąco są nieporównywalnie lepsze niż w wypadku stylizacji wykonywanych mniej zaawansowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc, zwyczajnie niszczą włosy.

gorące nożyce strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny studio Toruń

Przewaga tych nożyczek jest miażdżąca – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne posiadają precyzyjny system regulacji temperatury ostrzy w przedziale od dziewięćdziesięciu do 150 stopni Celsjusza, co powoduje, że fryzjer może dobrać taką temperaturę, która będzie najlepsza dla konkretnego typu włosów, i da najlepsze rezultaty podcinania włosów gorącymi nożyczkami.

Natychmiastowe efekty strzyżenia za pomocą gorących nożyczek

Podcinanie metodą Thermocut Jaguar to bezpieczny oraz efektywny zabieg poprawiający kondycję włosów. Rezultaty strzyżenia gorącymi nożycami są widoczne już w trakcie zabiegu, ponieważ przycinane na gorąco łuski włosów są zamknięte. Po skończonym zabiegu za pomocą gorących nożyc Jaguar, włosy są chronione przed stratą substancji nawilżających. Charakterystyczna jest dodatkowo niższa podatność włosów na uszkodzenia.

Gorące nożyczki – zalety

Zabieg cięcia gorącymi nożyczkami niesie ze sobą sporo plusów. Przede wszystkim jest to zabieg, który zapewnia konkretne, widoczne rezultaty. Po drugie gorące nożyczki posiadają realny wpływ na poprawę
kondycji
włosów i jest to stan, który utrzymuje się przez długi czas, czego nie da się rzec o porównywanych zabiegach fryzjerskich, które tylko ”udają”, że poprawiają wygląd włosów. W ich wypadku nierzadko jest tak, że szybko po pierwszym myciu, włosy od razu prezentują się nieszczególnie, są zniszczone i bez blasku. Po trzecie gorące nożyczki zmniejszają kłopot puszących się włosów, ponieważ uszczelniają one łuski włosa, co powoduje, że nie są one wrażliwe na złe wpływy czynników środowiskowych.

Bezpieczne strzyżenie na gorąco

Gorące nożyczki mogą kojarzyć się niektórym ludziom z nagrzanymi do czerwoności ostrzami, które mogą zniszczyć włosy. W wypadku technologii wbudowanej w gorących nożyczkach Thermocut nie ma ryzyka, że włosy zostaną uszkodzone. Nie jest także realne, by gorące nożyce poparzyły zarówno klienta jak i samego fryzjera, ponieważ marka Jaguar również pamiętała o tym, by ich gorące nożyczki zostały dokładnie pokryte powłoką niewrażliwą na duże temperatury.

Jak długo trwa zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg przeprowadzony gorącymi nożyczkami trwa kilka minut dłużej niż typowe przycinanie włosów. Jest to spowodowane tym, że profesjonalne zrealizowanie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty fryzur uprzedniego przygotowania. Wypada pamiętać, że przed realizacją zabiegu strzyżenia gorącymi nożyczkami, stylista fryzur musi przeprowadzić test włosów, dzięki czemu fryzjer może ustawić idealną temperaturę, która da najdoskonalsze efekty. Samo cięcie powinno być wykonane z jak najwyższą starannością, aby naprawa wyglądu włosów była równomierna.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Warto jest jednak podkreślić, że zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami da niezwykłe efekty dopiero wtedy, gdy będzie on wykonany przez profesjonalnego fryzjera, który idealnie umie dopasować właściwą temperaturę nożyczek adekwatną do stanu zniszczenia włosów. Ponadto stylista fryzur przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami powinien jeszcze właściwie strzyc włosy. Przez to zabieg strzyżenia na gorąco powinien realizować wyłącznie niezawodny fryzjer.

Gorące nożyczki teraz w Toruniu!

Gorące nożyczki Jaguar to produkt nowy na rynku, dlatego tylko kilka salonów fryzjerskich zapewnia zabieg podcinania włosów gorącymi nożycami. Przykładowo w Toruniu wyłącznie jedno studio stylizacji włosów proponuje cieniowanie włosów z zastosowaniem innowacyjnych gorących nożyczek Jaguar.

Adres salonu fryzjerskiego, w którym sprawdzisz strzyżenie na gorąco:
Fryzjer Izabela&Marcin Górny. Studio fryzur, ulica Broniewskiego 90, Toruń.

Przebywasz w mieście Toruń i chcesz zrealizować strzyżenie gorącymi nożyczkami na swoich włosach? Sprawdź rekomendowane studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: www.gornystudio.pl.

Komentarze są wyłączone.