Endermologia LPG Toruń

Zabiegi stomatologiczne Toruń cennik
Ceny zabiegów stomatologicznych
15 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow
Dekoracje weselne sal
28 sierpnia, 2019
Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to nowatorski zabieg, którego zadaniem jest ukształtowanie sylwetki, przez walkę z niechcianą tkanką tłuszczową, cellulitem czy rozstępami. Ten nowoczesny patent to rodzaj mechanicznego masażu, wykonywanego przy użyciu specjalnej głowicy, jaki daje klientkom niezwykły relaks i komfort. Tego typu leczenie jest kompletnie bezinwazyjne i pomaga w wygładzeniu skóry zaledwie w ciągu kilku zabiegów. Zostało utworzone dla kobiet i dla mężczyzn, którzy marzą o pięknym wyglądzie bez ścisłej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Endermologię można wykonywać na całym ciele albo miejscowo na przykład na brzuchu, udach, pośladkach czy twarzy.

Na czym polega Endermologia LPG ?

Endermologia LPG przeporwadzana jest przez odpowiednio przeszkolonego lekarza lub kosmetologa. Każdy zabieg poprzedza rozmowa, podczas której specjalista przeprowadza z pacjentem krótki wywiad, dzięki któremu pozna styl życia, ogólny stan zdrowia i wniknie w problem i związane z nim oczekiwania.

Przeznaczona do wykonania zabiegu maszyna, jest wyposażona w głowicę z opatentowanymi rolkami. Cykl masażu polega na zasysaniu i ugniataniu skóry w różnych kierunkach o dostosowywanej sile, który stymuluje proces lipozy – uwolnienia tłuszczu , pobudza krążenie krwi oraz przemianę materii, a do tego wspiera wydalanie z organizmu toksyn i produkcję elastyny, kolagenu i kwasu hialuronowego.

Na czas zabiegu pacjent wkłada specjalny kostium jednoczęściowy, który dba o komfort i zapobiega zaciąganiu włosków oraz szczypaniu skóry, przy czym ułatwia przesuwanie rolek. Dobrze wyregulowana i dostosowana do pacjenta intensywność masażu sprawia, że do zabiegu nie potrzeba znieczulenia, jest kompletnie bezbolesny, a jego działanie powoduje dobre samopoczucie. Zazwyczaj zabieg trwa od 30 do 45 minut, a dla wypracowania optymalnych efektów zalecane jest zastosowanie serii 12 – 20 zabiegów, pobieranych w częstotliwości 2 – 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty zabiegu?

Endermologia LPG ma wiele korzystnych efektów. Już po 3 wizytach u kosmetologa, stają się one widoczne: zlikwidowany nadmiar tkanki tłuszczowej jednoznacznie powoduje zmniejszenie obwodów konkretnych partii ciała, a tym samym na wygląd sylwetki, która pięknie się wyszczupla i modeluje. Co więcej cellulit zostaje pomniejszony, a rozstępy, blizny i zmarszczki są o wiele mniej zauważalne i mocno wygładzone. Endermologia LPG posiada też świetny wpływ na skórę. Ujędrnia i rozświetla ją, dzięki czemu skóra nie jest już wiotka, a odnowiona i odmłodzona. Dodatkowymi efektami zabiegu są poprawa krążenia limfy i krwi, zminimalizowane obrzęki oraz generalne rozluźnienie napięcia ciała.

Jak dbać o siebie po zabiegach

Po zabiegu endermologii LPG mogą pokazać się małe siniaki, a na 3 lub 4 dni skóra może zrobić się miejscowo nadwrażliwa na dotyk, dlatego szczególnie ważne jest zastosowanie właściwej pielęgnacji. Jest to takie istotne ze względu na to, że poprawna dbałość o stan zdrowia i samopoczucie pomoże w zachowaniu efektów endermologii na dłużej.

Należy przede wszystkim pić dużo, zaleca się 2 – 2,5 litra, niegazowanej wody, która ułatwia usuwanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Tak samo kluczowe jest utrzymanie zdrowej diety. Przede wszystkim dobre będzie pożywienie z małą zawartością tłuszczów, sodu, soli oraz niewielkim indeksem glikemicznym.

Zatrzymaniu długotrwałych efektów endermologii służy też systematyczna fizyczna aktywność. Trzeba jednak uważać, aby nie przeciążać organizmu i uprawiać lżejszą formę gimnastyki, która wesprze w zachowaniu sprawności i zdrowia, a także przyczyni się do dalszego spalania tłuszczu.

Trzeba także zadbać o właściwe nawilżenie skóry, zwłaszcza w partiach, gdzie były obecne cellulit, blizny albo rozstępy. W tym celu dobrze jest stosować kremy lub emulsje ujędrniające. Zawarte w nich składniki pomnożą działanie oraz zwiększą satysfakcje z zabiegu.

Zalecane jest, by po skończeniu serii zabiegów, na jednej nie poprzestawać. Zastosowanie zabiegów podtrzymujących efekty raz na miesiąc lub dwa, zapobiegnie ponownemu zaleganiu tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania korzystania z endermologii LPG

Pomimo wszelkich korzyści z endermologii LPG oraz działania, które jest w pełni bezpieczne i nieinwazyjne znajdzie się wiele przeciwwskazań, do przeprowadzenia takiego zabiegu. Znaczna część z nich łaczy się bezpośrednio ze stanem zdrowia i kondycją organizmu pacjenta. Do najważniejszych należą przed wszystkim najcięższe choroby, takie jak aktywne nowotwory albo choroby krwi (wraz z przyjmowaniem leków np. przeciwzakrzepowych) oraz układu krążeniowego, jak zapalenie żył i żylaki.

Wykluczenie stanową też urazy oraz choroby skóry (na przykład bielactwo), infekcje oraz przepuklina. Poddawanie się zabiegowi nie jest także wskazane kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Najwcześniej, endermologię LPG można przeprowadzić 5 miesięcy po zwyczajnym porodzie dziecka i 7 miesięcy po cesarskim cięciu.

Dla osób, które mają wstawione kolczyki lub implanty nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, ale trzeba pominąć te partie ciała w ciągu endermologii LPG. Nie należy też poddawać zabiegowi takich sfer, gdzie występują tłuszczaki, pieprzyki, świeże blizny lub w stanie zapalnym. Takie miejsca również trzeba ominąć.

Komentarze są wyłączone.