Depilacja laserowa – zabieg dla każdego

Układanie kostki brukowej Kamień ogrodowy Usługi brukarskie
Układanie kostki brukowej – alejki, chodniki, podjazdy
Marzec 15, 2017
Adwokat Toruń - Adwokat sprawy rozwodowe - Adwokat sprawy karne - Adwokat sprawy cywilne - Dobry adwokat Toruń
Adwokat – zawód pełny pasji
Marzec 16, 2017
Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja Toruń - Depilacja laserowa Toruń - Depilacja brazylijska Toruń - Toruń depilacja laserowa - Beauty Medica depilacja

Depilacja laserowa – chyba każda z nas czytała kiedyś o tym zabiegu. A czy macie świadomość tego czym jest hirsutyzm. Trochę przypomina nazwę obcej religii, jednak w ogóle to sformułowanie nie wiąże się z wiarą i magią. Hirsutyzm to przypadłość na którą choruje wiele pań w każdym miejscu na ziemi. Jest to medyczny termin określający najzwyczajniej w świecie nadmierne owłosienie. Panowie także mogą mogą chorować na tą dolegliwość, jednakże część panów cieszy się dość licznym futerkiem. Dla pań przeciwnie to absolutny dramat.

U dziewczyn cierpiących na hirsutyzm włoski rosną w przesadnej ilości na nietypowych partiach ciała – w okolicach intymnych, na łydkach i co najbardziej uciążliwe na brodzie. Musicie potwierdzić, że włosy na urokliwej, damskiej twarzy nie prezentują się atrakcyjnie i urzekająco. A w sumie każda z pań chce być zadbana i stylowa.

Jak ma się do tego wszystkiego zabieg depilacji laserowej? Depilacja laserowa efektywnie i bezboleśnie usuwa zbędne owłosienie z dowolnej części ciała. Jest to zabieg bezpieczny, szczególnie polecany kobietom chorującym na hirsutyzm. Wspomaga leczenie tej specyficznej dolegliwości, wywierając wpływ na dobre samopoczucie pacjentów.

Jeśli nie jesteś przekonana czy zabieg depilacji laserowej jest dla Ciebie korzystny, koniecznie zapoznaj się z poniższym poradnikiem mówiącym o przebiegu epilacji, jak i choroby nadmiernego owłosienia.

Hirsutyzm czyli nadmierne owłosienie

Hirsutyzm objawia się nadmiernym owłosieniem w różnych miejscach. U osób z tym schorzeniem, gęste włosy wzrastają nie tylko na łydkach, pod pachami, czy w strefach bikini, ale również na buzi, co nie wygląda atrakcyjnie. Hirsutyzm diagnozowany jest często jako mankament kosmetyczny. Czasami jest produktem ubocznym zaburzeń gospodarki hormonalnej. Jak to się dzieje że u przyciągającej, 100% kobiety pojawia się niewielka bródka? Kobiecy organizm wytwarza równocześnie estrogeny ( kobiece hormony), oraz androgeny, czyli hormony płci męskiej. Od czasu do czasu możliwe jest, że w wyniku zaburzenia gospodarki hormonalnej odpowiedzialne za te procesy organy zaczynają wydzielać zbyt dużo hormonów męskich. Skutkiem tego może być właśnie nadmierne owłosienie na twarzy, oraz w dziwnych miejscach. Następnymi przesłankami hirsutyzmy są na przykład policystyczne jajniki, przerost kory nadnerczy, czy przypadłość Cushinga. Za pojawianie się zbędnego owłosienia u kobiet są odpowiedzialne również sterydy (używane w rozmaitych terapiach) jak i anoreksja, która przyczynia się do spadku poziomu estrogenów.

W chwili zaobserwowania początkowych objawów nadmiernego owłosienia rekomenduje się wizytę u ginekologa. Po głębokim badaniu poświadczy on diagnozę i poda właściwe lekarstwa, lub podkreśli, że zbytnie owłosienie jest jedynie błędem kosmetycznym. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie zabiegu depilacji laserowej. Podczas paru wizyt raz na dobre pozbędziesz się przeszkadzających Ci włosów.

Depilacja laserowa w pigułce

Depilacja laserem nie jest rozwiązaniem dedykowanym tylko do osób cierpiących na hirsutyzm. Mogą z niej korzystać wszyscy – dziewczyny i panowie, którym marzy się gładka skóra na całe życie. Rzeczywiście prawdą jest, że depilacja laserem całkowicie likwiduje włosy z każdej części ciała. I tak, mają rację Ci którzy deklarują, że jest to metoda bezbolesna. Prawidłowe ustawienie lasera do natury skóry zapewni Tobie komfort podczas poszczególnej wizyty. Przeważnie jest ich 5, lub 6 zależnie od tego jak wytrzymałe jest Twoje owłosienia. W sumie rezultat ostateczny jest taki – całkowite usunięcie włosów i gwarancja, że włoski nigdy nie odrosną.

Podczas zabiegu epilacji (w taki sposób wygląda techniczna nazwa) laser wysyła wiązkę energii, która zostaje skonsumowana przez melaninę włosa (barwnik). Rezultatem tego procesu jest długotrwałe osłabienie struktury włosa, który przestaje wzrastać i wreszcie odpada z skóry. Zabieg depilacji laserowej powinno się powtarzać co kilka tygodni. Wywołane jest to cyklem wzrostu włosa. Promień lasera przyswajany jest jedynie przez włosy, które eksponowane są na zewnątrz skóry. Włosy będące w stanie spoczynku (pod skórą) nie dostaną odpowiedniej ilości promieniowania właściwej do ich zniszczenia. Dopiero po kilku sesjach wszystkie włosy zostają usunięte.

Jak wspomina duża liczba pań, depilacja laserowa była dla nich zbawieniem. Gęste włosy występujące na twarzy zanikają po kilku wizytach i już nigdy nie powracają. W ogóle nie zaskakuje nas, że kobiety cierpiące na hirsutyzm wyróżniają tą przynoszącą efekty formę kuracji. Depilacja laserowa to nie tylko zabieg kosmetyczny. To pomoc dla wszystkich dziewczyn, u których przesadzone owłosienie generuje spore kompleksy.

Jeżeli jesteś jedną z takich dziewczyn, nie przekładaj tego ani chwili dłużej. A może chcesz po prostu pozbyć się owłosienia dla swojego komfortu? W takim razie umów się na konsultację w salonie kosmetycznym Beauty Medica. Oprócz standardowych zabiegów estetycznych, salon dostarcza specjalistyczną depilację laserową z wykorzystaniem nowatorskiego lasera diodowego Vectus. Ponadto jedną z najczęściej świadczonych usług jest depilacja brazylijska, czyli usuwanie owłosienia z sfer intymnych. Marzysz o tym by mieć piękną i dopieszczoną skórę? My Ci to zagwarantujemy. Przyjdź do Beauty Medica, gdzie ponownie poczujesz się wyjątkowa. Przejdź do witryny tutaj: depilacja brazylijska Toruń

Komentarze są wyłączone.