Kubek termiczny Contigo na każdą okazję

Chirurgia stomatologiczna usuwanie ósemek ekstrakcja zęba
Chirurgia stomatologiczna Toruń
Wrzesień 2, 2020
Pozycjonowanie wizytówek firmy w mapach google
Pozycjonowanie wizytówek w Google maps
Wrzesień 11, 2020

Termokubek na każdą okazję

O termicznych kubkach przypominamy sobie zwykle w czasie zimowo-jesiennym, kiedy planujemy zabierać gorącą kawę albo herbatę do pracy, do szkoły, a także na przykład na wycieczkę pociągiem lub samochodem. Nie pamiętamy jednak, że kubki termiczne nie tylko przedłużają gorąco, ale też są wyśmienite do przechowywania zimnego picia gdy jest gorąco. Który kubek termiczny będzie doskonały dla Ciebie? To zależy od tego, czy potrzebujesz kubka na co dzień do korzystania, czy bardziej głowisz się nad termosami turystycznymi. Najlepszy termiczny kubek na kilka godzin utrzyma gorąco kawy czy herbaty lub zimno picia. Dlatego też z kubka termicznego można korzystać w ciągu całego roku, zwłaszcza że jest on produktem bardzo szczelnym oraz wygodnym, więc przyda się w każdej sytuacji.

Na co patrzeć, wybierając termiczny kubek?

Jeśli chcemy dokonać zakup kubka termicznego, warto w pierwszej kolejności ocenić kilka istotnych szczegółów. Po pierwsze szczególnie ważny jest materiał jego produkcji. W ten sposób ocenimy jego zastosowanie i parametry zachowania zimna albo ciepła. Kolejnym składnikiem jest pokrywka termicznego kubka. Najlepiej by była nie tylko szczelna, żeby zatrzymać ciepło lub zimno w środku na pożądanym poziomie, ale także gwarantować wygodny sposób otwierania i picia. Trzeba także ocenić formę termicznego kubka i jego pojemność. Kubki termiczne o małej pojemności nie zachwycą na wielogodzinnych wycieczkach, z tego powodu w tej kwestii najlepiej dobrać wielkość termicznego kubka do swoich potrzeb. Ponadto jego kształt ma także wartość pod względem zastosowania. Zależy nam przecież, by posiadał wygodny uchwyt oraz nie ślizgał się w ręce czy w rękawiczce. Ponadto musi być stabilny, a kiedy chcemy korzystać z niego w samochodzie, lepiej by wchodził w miejsce wyznaczonym na kubek.

Który kubek wybrać?

Kubek termiczny doskonały do pracy lub do biura

Termiczne kubki z reguły nabywamy z myślą o pracy. Biorąc pod uwagę materiały, z jakich są wykonane, znaczna część z nich nadaje się do pracy. Wybór termicznego kubka do pracy najlepiej jednak uzależnić od charakteru pracy. W biurze dobre będą praktycznie wszystkie kubki, które zapewniają dłuższy czas utrzymania ciepła lub zimna. Możemy wybrać wzorzysty termiczny ceramiczny kubek, szklany lub stworzony z tytanu. Nie dość, że są dostępne w wielu wzorach i kolorach, to do tego są lekkie, wygodne oraz nie zatrzymują zapachów. Niekiedy do biura decydujemy się na kubki termiczne plastikowe, choć one słabiej zachowują temperaturę. Charakter pracy ma znaczenie, ze względu na trwałość. Nie każdy kubek będzie dobry dla kierowcy czy dla pracownika budowy. Chociaż dlatego, że np. kubek ceramiczny czy szklany jest mniej odporny na zniszczenie.

Który termiczny kubek jest dobry dla dziecka?

Kubek termiczny dla dziecka musi być w głównej mierze wygodny, lekki, bezpieczny i szczelny. Ze względu na to z reguły kupowanymi kubkami dla dzieci są kubki plastikowe. Są one stosunkowo tanie, mają wiele wzorów i kolorów, a poza tym spełniają kryteria wygody. Bez oporu wejdą do plecaka oraz nie sprawią trudności w korzystaniu. I chociaż mniej czasu zachowują ciepło lub zimno oraz stosunkowo są mniej trwałe, wciąż są bezpieczne dla dziecka. Przy zniszczeniu nie rozpadną się jak np. kubek ceramiczny czy szklany.

Kubek termiczny wyśmienity na spacer

Plastikowy termiczny kubek będzie odpowiedni też na spacer, kiedy potrzebujemy wygodnego termicznego kubka, ale nie zależy nam na wielogodzinnym utrzymaniu ciepła lub chłodu. Jeśli jednak zatrzymanie ciepła lub zimna jest istotne, lepiej wybrać kubek z tritanu. Takie kubki są łatwe w noszeniu, komfortowe, a do tego są wolne od związków BPA oraz są odporne na drobnoustroje. Są droższe i można je porysować, ale sprawdzą się za sprawą swoich zalet.

Które kubki termiczne zda egzamin w trakcie wycieczki?

Planując długą wycieczkę najbardziej zależy nam, by termiczny kubek jak najdłużej utrzymywał ciepło lub chłód picia w środku. Z uwagi na to najtrafniejszym termicznym kubkiem na wycieczkę okazuje się kubek stalowy. Takie kubki termiczne najlepiej ze wszystkich zachowują temperaturę, z uwagi na to, że są bardzo dobrze izolowane, co sprawia, że trzymają temperaturę na wiele czasu. Ponadto mają solidną budowę i są niemal obojętne na uszkodzenia. Minusem stalowego kubka termicznego jest zaledwie jego ciężar, ponieważ jest on cięższy od pozostałych.

Kubek termiczny najlepszy do samochodu

W pojeździe powinniśmy mocno uważać, ze względu na to termiczny kubek najlepszy do samochodu jest głównie wytrzymały, szczelny oraz dobrze utrzymuje temperaturę. Kubki termiczne porcelanowe, szklane lub plastikowe są za bardzo nieodporne na zniszczenia, by nadawały się do auta. Z uwagi na to najlepszymi kubkami termicznymi do auta są te wykonane ze stali lub z tytanu. Tego rodzaju kubki są trwałe oraz świetnie zachowują temperaturę napoju.

Dobry termiczny kubek na prezent

Kupując prezenty z reguły cenimy produkty z ładnym wyglądem, ze względu na to najlepiej sprawdzą się kubki termiczne szklane lub ceramiczne. Szklane kubki posiadają swój własny charakter, natomiast kubki ceramiczne niezliczoną ilość interesujących wzorów i kolorów. Choć kubki plastikowe także charakteryzują się obszernym wyborem wzorów, nie zalecamy ich na prezent.

Kubek Contigo

Komentarze są wyłączone.