Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
Kwiecień 27, 2017
kancelaria adwokacka toruń adwokat odszkodowania prawnik rekompensaty
Ubiegasz się o odszkodowanie? Wybierz profesjonalnego adwokata
Maj 1, 2017
dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Uroczystość weselna jest jedyną w swoim rodzaju imprezą rodzinną, jaka powinna na dobre zapisać się w pamięci wszystkich przybyłych gości. Dobrze by było, jeśliby budziła przede wszystkim ciepłe refleksje. Każda osoba będąca w związku marzy o cudownym, luksusowym i porywającym weselu. Czyli takim, na jakim uczestnicy imprezy będą świetnie się bawić z wyczuciem i smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesela bez mocnych trunków

Obecnie na okrągło spotykamy reklamy w Internecie upowszechniające alkohol, tytoń i papierosy elektroniczne oraz różne inne używki, np. herbatę. Najczęściej niedoświadczone osoby planując wesele planują usatysfakcjonować wszystkich, a optymalną drogą jest alkohol. Gdy go wypijamy tracimy kontrolę i zupełnie nie dokuczają nam już niezręczne komentarze teściowej, hałas najmłodszych gości oraz odór petów podnoszący się ponad nimi (pomimo iż osobiście wcale nie palimy). Dj na wesele, luksusowe posiłki, różnego typu przyjemności oraz dobra atmosfera – to wszystko praktycznie wystarczy. Abstynencja na opisanych uroczystościach zdarza się bardzo rzadko, ale od kilku lat mnóstwo małżeństw zaczęło popierać wymieniony zwyczaj. Dlaczego? – ze względu na niepełnoletnie dzieci, które nie mogą poznawać bliskich pod wpływem silnych trunków, a z innej strony – jest to wskaźnik mądrości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, w sumie nie tylko należących do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „fantastyczna ceremonia bynajmniej nie zależy od sumy spożytego spirytusu” lub „zupełnie nie potrzeba alkoholu, by doskonale imprezować”. W przypadku uroczystości weselnych jest to tak niesamowite, bowiem w naszym kraju wspomniane uroczystości od zawsze były suto zakrapiane. Pary, które zdecydowały się istotnie na wesele bez żadnych trunków nierzadko słyszały negatywne przytyki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w imprezie albo słowa „co ludzie powiedzą”. O ile zaproszenie nieamatorskiego wodzireja na przyjęcie absolutnie nie jest niczym ekstrawaganckim, to deficyt napojów wysokoprocentowych – jak najbardziej.

Co powinien robić DJ na takim weselu?

Udane wesele to doświadczony DJ na wesele z Bydgoszczy oraz kompozycja dopasowana do gustów uczestników imprezy. To rzeczywiście on przedstawia harmonogram uroczystości i układa przeróżne ciekawostki. Na przyjęciu bez napojów wyskokowych jest dosłownie konieczny. Doświadczony DJ to gwarancja fantastycznej imprezy nawet przez trzy dni (wraz z poprawinami). Jakie są jego zasadnicze cele? Poza tym, iż jest odpowiedzialny za grę, to poszczególne przedsięwzięcie powinno być przez niego wystarczająco wcześnie zakomunikowane oraz poprowadzone. Każdy członek rodziny i znajomy ma się doskonale bawić, nawet ten bardzo nieśmiały. Praca wodzireja rozpoczyna się powszechnie od oznaczenia wszystkim zebranym ich siedzeń, a zaraz potem – jednocześnie z nowymi wydarzeniami – wspólnie podśpiewuje z uczestnikami, pokazuje im konkretne ruchy tańca, realizuje rozmaitego rodzaju animacje. Wszystko to przeprowadza w sposób komediowy, lecz wcale nie krępujący. Wodzirej musi być „duszą towarzystwa”, zwłaszcza na ucztach bez alkoholu. Trzeźwi nowożeńcy, krewni i znajomi o wiele więcej wymagają i to przez długi okres w porównaniu do takich, którzy zaraz na początku zabawy są pod wpływem alkoholu.

DJ na wieczór kawalerski

Bez napojów z alkoholem w niektórych przypadkach może funkcjonować dużo konkurencyjnych zabaw, np. wieczory kawalerskie, imieniny, rocznice zamążpójścia. Zamiast zaprzepaszczać pieniądze na wódkę, czerwone wino i szampana, można wykazać się cokolwiek lepszą kreatywnością. Wieczór kawalerski czasem może ciągnąć się nawet kilka dni, a podczas uroczystości Panna Młoda jest szkolona do wypełniania roli wzorowej małżonki. Taka sytuacja dotyczy wieczorów kawalerskich, podczas jakich absolutnie nie muszą imprezować prawie nagie tancerki. Zabawy oraz wyjścia bez napojów alkoholowych są dobrą alternatywą w szczególności dla tych organizowanych w dawnym tonie. Nierzadko Mężowie oświadczają, że zamierzają bawić się doskonale w czasie ceremonii, natomiast nie tylko dzień później chwalić się kolegom jaką ilość udało im się wypić. Alkohol jest stosowany zwłaszcza do tego, żeby „przykrywać” podstawowe kwestie, np. brak doświadczania satysfakcji ze zdarzenia, przywiązania do najbliższych (albo generalnie kontaktów społecznych) bądź pejoratywnego widzenia obcej kultury. Częstokroć ludzie po prostu nie chcą się pobierać, bo nie mają środków na wódkę oraz w sumie nie dostrzegają prawdziwego sensu takiego zdarzenia. Bynajmniej nie chodzi tu rzeczywiście tylko o alkohol, bo wydatków związanych ceremonią ślubu i weselem jest o wiele więcej.

Chrzciny, urodziny oraz pozostałe rodzinne wydarzenia bezalkoholowe nie odróżniają się praktycznie niczym od tych klasycznych. W przydzielonym miejscu zapewnia świetną muzykę wzięty DJ, na twarzy zaproszonych osób dominują uśmiechy, Młoda Para pięknie pląsa w obłokach, oboje rodzice jednej i drugiej strony siedzą porwani. Tylko nie ma odurzającego alkoholu, przez jaki zazwyczaj takie ciepłe chwile uciekają w niepamięć i zastępuje je wrogość, brak wrażliwości, podłość oraz utarczki zaproszonych gości.

Jeżeli planujesz dowiedzieć się o wiele więcej, wejdź tutaj

Komentarze są wyłączone.