Oprogramowanie enova365

Kostka brukowa Toruń
15 września, 2020
Kupujemy dom od developera
15 września, 2020

System enova365 to nowoczesny system ERP, który sprawi, że zarządzanie przedsiębiorstwem staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku polskim, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co oznacza ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą bez przerwy, spajających i ułatwiających planowanie zasobów firmy. Dobrany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości selekcji modułów oraz powiększenia ich ilości z uwagi na ilość potrzeb.

Jak system ERP działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP pozwala na wszechstronne kierowanie przedsiębiorstwem, wspiera zarządzanie biznesem oraz przegląd danych. Zawiera wszelkie płaszczyzny działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dostęp pracowników do informacji, a równocześnie dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do zmieniających się przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system ERP?

System enova365 jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe zestawy modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w każdej chwili można powiększyć o następne moduły. Dzięki temu system ERP dostosowuje się do przedsiębiorstwa w każdym rozmiarze.

W jaki sposób działa system enova365?

Choć moduły mogą działać indywidualnie, wspólna baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu umożliwia wprowadzanie wzorców systemów pracy, przydzielanie obowiązków oraz wypisywanie zestawień i raportów. Działa: składując, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie danych i uprościć możliwe procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pomaga usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest również dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma ma możliwość spotkania z licencjonowanym partnerem, który zarekomenduje moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły oraz organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego klasycznego rozwiązania równa się z tym, że przedsiębiorstwo zostaje dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się roczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizacje systemu do kolejnych wersji. Taka forma usatysfakcjonuje tych, którzy preferują zakupy na własność albo otrzymali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie systemu do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla średnich i małych firm z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów wspólnie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo otrzymuje przede wszystkim wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu wpływa na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki dostęp do analiz biznesowych oraz innych informacji, pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system wzrasta wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w granicach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Komentarze są wyłączone.