Dekoracje weselne sal

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
25 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy działalność – wybieramy formę opodatkowania
29 sierpnia, 2019
Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Dekoracje weselne - swietlne kwiatowe balonowe - dekorowanie sal kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie ma miejsca, bez planowania dekoracji ślubnych, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można uświetnić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej zdecydować się na te elementy, jakie będą pasowały parze młodej oraz uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, aby nie naruszały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się świece, kwiaty i szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, zwłaszcza w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niesamowite oświetlenie wystroju. Trzeba jednak pamiętać, aby były one rozmieszczone z głową, żeby nie przeszkadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się i nie stwarzały zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą uroku wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Przeważnie szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je wzdłuż ławek, aby ukształtować korytarz, którym para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Wstęgi mogą być gładkie, jednak równie dobrze można dodatkowo udekorować je kokardami, kwiatami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można pokryć dywanem lub chodnikiem, który uświetni wygląd przejścia i doda mu eleganckiego stylu. Zazwyczaj takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe w każdym z miejsc, które para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie używać sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach i przy ołtarzu. Często rozsypuje się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą stać się przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Taka dekoracja na wesele poprawi też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to dość kosztowna ozdoba.

SAMOCHODOWE DEKORACJE NA WESELE

Dekorując samochód także można popisać się kreatywnością. By ta inicjatywa nie kończyła się na wypożyczeniu specjalnego auta, można je także ozdobić ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Nadal do najbardziej popularnych ślubnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się do tyłu auta i są one osiągalne w różnych wzorach i kolorach i mogą mieć zabawne nadruki. Tak samo dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, kokardami, koralikami czy nawet balonami oraz innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki są dostępne w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Da się je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w motyw przewodni uroczystości, a także datą ślubu, imionami, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje weselne, które przystroją salę weselną, są kluczowym elementem, który trzeba wybrać, organizując wesele. Podstawowym priorytetem jest dekoracja stołów, a później otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w nowoczesnych projektach, dobrze sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które nadadzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od interesującego parę młodą motywu przewodniego.

Otoczenie

Wystrój otoczenia zwykle opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Wszystkie te elementy muszą wzajemnie łączyć się tak, by stworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, dekoracyjnych materiałów i wszelkich podwieszanych dodatków np. girland, balonów, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z reguły unosi najwyższą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przystrojenie go wymaga dbałości o szczegóły. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją weselną są pokrowce, które można dopasować pod względem wzorów i kolorów. Ponadto istnieje wiele ofert ciekawych zawieszek, wstążek, kokard, drobnych girland, świateł i oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest też księga gości na specjalne życzenia oraz plakaty i ankiety, które będą wzruszającą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami na ślub jest dużo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

Dekoracje weselne

Komentarze są wyłączone.